Bļugers rezultatīvs jau trešajā spēlē pēc kārtas, “Penguins” izcīna “sauso” uzvaru pret “Stars”

2 komentāri
NHL

Pagājušās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar rezultatīvu piespēli izcēlās Teodors Bļugers, palīdzot Pitsburgas “Penguins” ar 3:0 sakaut Dalasas “Stars”.

Latviešu hokejists laukumā pavadīja 14:02 minūtes (1:52 mazākumā), asistēja “Penguins” trešajā vārtu guvumā, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī uzvarēja 50% (deviņi no 18) veikto iemetienu.

Bļugers ar rezultativitāti izcēlies jau trešajā mačā pēc kārtas, papildinot sezonas punktu bagāžu līdz 2+3 12 aizvadītajās spēlēs.

Zīmīgi, ka visi vārti tika gūti trešajā periodā. Dominiks Kahuns un Braiens Rasts divu minūšu laikā trešdaļas pirmajā pusē panāca 2:0, savukārt Brendons Tanevs pēc Bļugera un Džeika Gencela piespēlēm trešo ripu pamatlaika noslēgumā raidīja tukšos vārtos.

Līdz ar to “Penguins” pārtrauca trīs zaudētu spēļu sēriju un ar septiņām uzvarām 12 spēlēs šobrīd atrodas Austrumu konferences sestajā pozīcijā.

Citā mačā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 4:7 piekāpās Filadelfijas “Flyers”. Elvja Merzļikina pārinieks Jūnass Korpisalu atvairīja 39 no 45 pretinieku metieniem. Pavisam neveiksmīga izvērtās noslēdzošā trešdaļa, kurā soms ielaida četras ripas.