Bļugeram rezultatīva piespēle atgriešanās mačā, “Penguins” vēlreiz uzvar “Devils”

REUTERS/SCANPIX

Teodors Bļugers naktī uz pirmdienu atgriezās uz ledus, palīdzot Pitsburgas “Penguins” ar 5:2 uzvarēt Ņūdžersijas “Devils”. Pirms divām dienām Pitsburga pārspēja Ņūdžersiju 6:4.

Bļugers jau spēles sākumā nopelnīja rezultativitātes punktu “Penguins” pirmajā vārtu guvumā. Rūdolfa metienu bloķēja “Devils” aizsargs Tajs Smits, bet pirmais pie ripas bija Koltons Seviors, izvirzot Pitsburgu vadībā.

Teodors spēlēja nepilnas 14 minūtes, bloķēja arī vienu metienu, pārtvēra divas piespēles, uzvarēja 6 no 14 iemetieniem, nopelnīja vienu noraidījumu un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Seviors pirmajā trešdaļā vēlreiz pārspēja Makenziju Blekvudu, bet trīs vārtus vēlāk guva viens no Pitsburagas līderiem Džeiks Gencels.

“Devils” rindās precīzi metieni Mailsam Vudam un Pīkejam Subanam.