Bļugers piedzīvo zvaigžņu stundu “Penguins” uzvarā pār Ņujorkas “Rangers”

AP/SCANPIX

Teodors Bļugers pirmdien guva divus vārtus Pitsburgas “Penguins” uzvarā pār  Ņujorkas “Rangers” 5:2 un tika atzīt par spēles lielāko zvaigzni.

Bļugers abus vārtus guva spēles otrajā pusē. Vispirms Teodors otrajā trešdaļā mazākumā kopā ar Braianu Rastu aizbēga no ”Rangers” aizsargiem, un Bļugeram izdevās pārspēt Aleksandru Georgijevu un panākt 4:2 ”Penguins” labā. Trešajā periodā Teodors bija pirmais pie ripas pēc   Džareda Makana metiena, gūstot Pingvīnu piektos vārtus.

Mača sākumā Ņujorka izvirzījās vadībā pēc Brendana Lemjē un Vinni Letieri metieniem. Niks Bjugstads samazināja rezultāta starpību, vēl divus vārtus guva Džastins Šulcs un Mets Kalens,  un tad jau sekoja Bļugera zvaigžņu brīdis!

“Penguins” – “Rangers” 5:2. Spēles apskats: