Bļugers papildlaikā noliek konfekti Kapanenam un palīdz “Penguins” uzvarēt “Capitals”

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz trešdien Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Vašingtonas “Capitals”.

Papildlaika otrajā minūtē Teodors Bļugers izgājienā ar Kasperi Kapanenu pret vienu Vašingtonas aizsargu teicami nolika ripu pa sitienam savam komandas biedram, kurš ar spēcīgu šāvienu pārspēja “Capitals” vārtsargu Viteku Vanačeku. Tedijs pie rezultativitātes punktiem tika ceturto spēli pēc kārtas.

Bļugers spēlēja nepilnas 15 minūtes, pa vārtiem meta divas reizes, izpildīja vienu spēka paņēmienu,vienu reizi atņēma pretiniekam ripu, uzvarēja 9 no 12 iemetieniem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pamatlaikā Pitsburgas labā vārtus guva Jevgeņijs Malkins un Džeiks Gencels. Vašingtonai ar precīziem metieniem izcēlās Ričards Paniks un Konors Šīrijs.