Bļugers nejauši met ripu savos vārtos, “Islanders” uzvar “Penguins” un izlīdzina sērijas rezultātu

2 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz svētdienu Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas ceturtajā spēlē ar 1:4 zaudēja Ņujorkas “Islanders”, kas izlīdzināja rezultātu sērijā 2-2.

Trešajā periodā, “Penguins” hokejistiem spēlējot mazākumā trīs pret četriem, Pitsburgas vārtsargs Tristans Džarijs atvairīja spēcīgu Olivera Valstroma metienu, un Bļugers, cenšoties aizsist ripu, nejauši ieslidināja to savos vārtos.

“Islanders” tie bija jau trešie vārti spēlē, kas ļāva Ņujorkas klubam sasniegt trīs ripu pārsvaru – 3:0.

Otrajā periodā divus vārtus “Islanders” labā guva Džošs Beilijs un Raians Puloks. Vēlāk trešajā periodā Džordans Eberle guva arī Ņujorkas ceturtos vārtus, un mača izskaņā Zaks Astons-Rīzs vienīgo reizi pārspēja arī “Islanders” vārtsargu Iļju Sorokinu.

Bļugers spēlēja 12 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, uzvarēja četrus no 10 iemetieniem un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Sērijas piektā spēle notiks pirmdien Pitsburgā.