Bļugers neatslābst! Kārtējie vārti un divas rezultatīvas piespēles AHL mačā

Talantīgais latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers svētdien atzīmējās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kas palīdzēja  Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”  komandai tikt pie panākuma AHL mačā.

“Penguins” kopā ar latviešu hokejistu savā laukumā ar rezultātu 6:4  pārspēja Hēršijas “Bears” vienību, kuras rindās cīnījās cits latviešu hokejists Kristofers Bindulis.

Bļugers otrās trešdaļas izskaņā atdeva rezultatīvu piespēli, kas tobrīd ļāva uz tablo panākt rezultātu 3:3. Savukārt trešās trešdaļas ievadā latvietis vēlreiz bija rezultatīvs ar piespēli.  Savukārt ar vārtu guvumu Bļugers atzīmējās mača noslēgumā, kad panāca rezultātu 6:4.

Bļugers tika atzīts par mača trešo zvaigzni. Kopumā Latvijas uzbrucējs spēlē izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2. Tikmēr Bindulis šajā mačā nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 57 mačos atzīmējies ar 17 vārtu guvumiem un 20 rezultatīvām piespēlēm.