Bļugers iesaistās dūru cīņā, “Penguins” papildlaikā gūst varenu panākumu pret “Flyers”

AP / SCANPIX

Piektdien Nacionālajā hokeja līgā panākumu svinēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas papildlaikā ar 4:3 pārspēja Filadelfijas “Flyers”.

Bļugers laukumā pavadīja 18:41 minūtes, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 40% veikto iemetienu (6 no 9), maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat latviešu hokejists trešajā periodā saķērās ar “Flyers” uzbrucēju Nikolā Obu Kibelu, konfliktā ciešot arī līnijtiesnesim.

Komandas panākumu ar 1+2 kaldināja Jevģēnijs Malkins un Sidnijs Krosbijs, kurš guva uzvaru nesošos vārtus papildlaikā.

Ar 51 spēlē iekrātiem 69 punktiem Pitsburga atrodas Metropolitena divīzijas otrajā pozīcijā, no līderes Vašingtonas “Capitals” atpaliekot sešus punktus.