Bļugers divreiz asistē partneriem “Penguins” uzvarā pār “Canucks”

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz ceturtdienu Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 4:1 uzvarēja Toronto “Maplpe Leafs”.

Bļugers divas reizes asistēja partneriem “Penguins” vārtu guvumos – otrajā trešdaļā Zakam Astonam-Rīzam un mačā beigās, kad Broks Makgins pēc Teodora piespēles meta ripu tukšos vārtos.

Bļugers spēlēja 16 minūtes, vārtu rāmī meta vienu reizi, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, divas reizes zaudēja ripu, uzvarēja vienu no sešiem iemetieniem un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

“Penguins” labā vārtus guva arī Braians Rasts un Evans Rodrigess.

Pitsburgas vārtsargu Tristanu Džariju vienīgo reizi pārspēja Bo Horvats.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs piektdien izbraukumā pret Ņujorkas “Islanders”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs