Bļugers AHL spēlē pamatīgi izkaujas un tiek pie 12 soda minūtēm

Latvijas talantīgais uzbrucējs Teodors Bļugers trešdien izpelnījās 12 soda minūtes par kaušanos, savukārt viņa pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” pārtrauca trīs uzvaru sēriju.

Aizvadītajā cīņā “Penguins”  izbraukumā ar 1:3 zaudēja Šarlotes “Checkers” komandai, tādējādi Bļugera klubs pārtrauca trīs uzvaru sēriju.

Zīmīgi, ka otrās trešdaļas izskaņā laukumā izcēlās asumi, kuros dalību ņēma arī Bļugers. Par kaušanos viņš tika pie 2+10 soda minūtēm. Ar rezultativitāti Latvijas hokejists šajā mačā neizcēlās.

Šajā sezonā Bļugers 55 spēlēs atzīmējies ar 16 vārtu guvumiem un 18 rezultatīvām piespēlēm, kā arī lietderības koeficentu +14.Tāpat šosezon  latvietis jau pārspējis savu iepriekšējās sezonas vārtu guvumu skaitu, kad bija precīzs septiņas reizes.

AHL kopvērtējumā “Penguins” ar 78 punktiem 60 spēlēs ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā.