Bļugeram rezultatīva piespēle “Penguins” pārliecinošā revanšā pret Filadelfijas “Flyers”

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas spēlē ar 7:3 uzvarēja Filadelfijas “Flyers”, revanšējoties par iepriekšējā vakarā piedzīvoto zaudējumu.

Trešā perioda izskaņā Bļugers piespēlēja Markam Frīdmanam, kurš meta ripu jau tukšajos “Flyers” vārtos. Tā bija Latvijas izlases uzbrucēja 15.rezultatīvā piespēle šosezon.

Teodors spēlēja 14 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, uzvarēja 10 no 12 iemetieniem un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Penguins” labā kapteinis Sidnijs Krosbijs guva divus vārtus, Markuss Petersons, Džeiks Gencels, Džeisons Zukers un Džons Marino pa vieniem.

Pitsburgas vārtsargu Tristanu Džariju pārspēja Džastins Brauns, Šons Kuturjē un Treviss Konecnijs.