Bļugeram piespēle “Penguins” zaudējumā AHL spēlē

Wilkes-Barre/Scranton Penguins

Ar rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā izcēlies latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” no zaudējuma Providensas “Bruins” ar 2:5.

Bļugers asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, kad precīzs bija Entonijs Angelo, kā arī izdarīja divus metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau pēc divām trešdaļām “Penguins” bija iedzinējos ar 0:4, tomēr pēdējā trešdaļā komanda spēja gūt divus vārtus.

Rezultatīvā piespēle Bļugeram bija ceturtā sezonā, un hokejists 14 spēlēs spējis iekrāt deviņus punktus. (5+4) Tikmēr “Penguins” ar septiņām uzvarām 14 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs trešdienas vakarā, kad tiksies ar Springfīldas “Thunderbirds”.