Bļugeram piespēle mazākumā pārliecinošā “Penguins” panākumā; Aikels ar četriem vārtiem pārtrauc “Sabres” zaudējumu sēriju

1 komentārs
NHL

Ar rezultatīvu piespēli mazākumā aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlies Teodors Bļugers, palīdzot Pitsburgas “Penguins” sagraut Toronto “Maple Leafs” ar 6:1.

Bļugers nokārtoja komandas sesto vārtu guvumu trešā perioda ievadā, izraujoties pretuzbrukumā un piespēlējot Braienam Rastam, kurš bija nekļūdīgs.

Kopumā latviešu hokejists laukumā atradās 16:44 minūtes (1:54 mazākumā), kuru laikā izdarīti arī divi metieni pa vārtiem un viens spēka paņēmiens. 20 spēlēs Bļugers iekrājis sešus punktus (2+4).

Bez savainotā līdera Sidnija Krosbija “Penguins” izcīnījusi sezonas 11.panākumu, kas ar 24 punktiem Austrumu konferencē ļauj ieņemt pirmo “Wild card” pozīciju.

Sešu zaudējumu sēriju pātraukusi Bufalo “Sabres”, kas ar 4:2 pieveica Otavas “Senators”. Visi četri “Sabres” vārtu guvumi komandas kapteiņa Džeka Aikela kontā.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 15:48 minūtes (2:40 mazākumā). To laikā uzvarēti visi pieci veiktie iemetieni, izdarīti divi spēka paņēmieni, bloķēts viens metiens un iekrāts pozitīvs lietderības koeficients +1.

Ar 10 gūtiem panākumiem 19 spēlēs “Sabres” atrodas Austrumu konferences devītajā pozīcijā.