Bļugera vārti ļauj Pitsburgai panākt papildlaiku, “bullīšos” “Penguins” pārspēj Ņujorkas “Rangers”

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz sestdienu Nacionālajā hokeja līgas spēlē mājas spēlē “bullīšu” sērijā ar 4:3 uzvarēt Ņujorkas “Rangers”.

Bļugers trešā perioda vidū guva “Penguins” trešos vārtus, ļaujot Pitsburgai izlīdzināt rezultātu un panākt papildlaiku. Teodors uz ledus pavadīja 11 minūtes un 22 sekundes, uzvarēja 3 no 4 iemetieniem un bloķēja vienu metienu.

Braians Rasts izvirzīja Pitsburgu vadībā 1:0. Taču otrajā periodā “Rangers” pēc Filipa Hītila, Adama Foksa un Kapo Kako guva trīs vārtus pēc kārtas.

Džareds Makans rezultatāta starpību samazināja, un Bļugers panāca neizšķirtu. Pēc spēcīga Pjēra-Olivjē Džozefa metiena atsitās pret apmali, un Tedija to meta tukšajā stūrī.

“Bullīšu” sērijā Pitsburgai precīzi bija Džeiks Gencels un Kriss Letangs, “Rangers” rindās Tristanu Džari pārspēja vienīgi Artemijs Panarins.