Bļugera “Penguins” zaudē NHL pārbaudes spēlē

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” komanda Nacionālās hokeja līgas pirmssezonas pārbaudes spēlē ar 2:4 piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai. Bļugers šajā spēlē netika iekļauts sastāvā un uz ledus nedevās.

Īsi pirms pirmās trešdaļas beigām viesu komandu vadībā izvirzīja Piuss Zuters. Otrās trešdaļas septītajā minūtē pārsvaru dubultoja Filips Hroneks, panākot 2:0. “Penguins” atguva vienus vārtus, kad Drū O’Konors izmantoja vairākumu.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē, pārtverot ripu, vārtus guva Pitsburgas spēlētājs Dominiks Simons, kas ļāva izlīdzināt rezultātu. Pēc tam Detroitas vienība guva divus bezatbildes vārtus Džozefs Veleno un Tailera Bertuci izpildījumā, nodrošinot uzvaru mačā.

Nākamo pārbaudes spēli pret Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets” Pitsburgas vienība aizvadīs sestdien.

NHL pamatturnīrs sāksies 12.oktobrī.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju