Bļugera “Penguins” zaudē “Islanders” un izstājas no Stenlija kausa izcīņas

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” otrdien Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē ar 1:3 zaudēja Ņujorkas “Islanders”, sērijā līdz četrām uzvarām piekāpjoties  ar 0-4.

“Penguins” jau spēles pirmajā minūtē pēc Džeika Gencela metiena no kreisā apļa izvirzījās vadībā 1:0. Tomēr kau pēc pusotras minūtes Džordans Eberle pretuzbrukumā rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas beigās Broks Nelsons pēc precīzas Džoša Beilija piespēles izvirzīja ”Islanders” vadībā.

Pašās spēles beigās Beilijs no savas laukuma puses iemeta ripu tukšajos Pitsburgas vārtos un ”Islanders” svinēja uzvaru ar 3:1, nodrošinot iekļūšanu Stenlija kausa nākamajā kārtā. Bļugers šajā spēlē laukumā nedevās.

“Penguins” – ”Islanders” 1:3. Spēles apskats: