Bļugera “Penguins” un “Blue Jackets” ar Korpisalo vārtos izcīna pa punktam, bet piedzīvo zaudējumus

REUTERS/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” un Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” ar Jonasu Korpisalo vārtos naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas spēlēs piedzīvoja zaudējumus papildlaikā un “bullīšu” sērijā.

Pitsburgas “Penguins” papildlaikā ar 2:3 zaudēja Bostonas “Bruins”, kas uzvaras vārtus iemeta 10 sekundes līdz pagarinājuma beigām.

Bļugers laukumā bija 15 minūtes. Teodors izpildīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 6 no 14 iemetieniem.

Pitsburgai vārtus guva Džeisons Zukers un Kasperi Kapanens.

Bostonas rindās ar precīziem metieniem izcēlās Breds Maršāns, Niks Ričijs un Kreigs Smits.

Kolumbusas “Blue Jackets” “bullīšu” sērijā piekāpās Floridas “Panthers”.

“Blue Jackets” pēc Kevina Stenlunda un Aleksandra Teksjē metieniem izvirzījās vadībā 2:0. “Panthers” labā divus vārtus guva Karters Verhegi un Aleksandrs Barkovs, rezultātu izlīdzinot.

Kems Atkinsons atkal izvirzīja vadībā Kolumbusu, taču 2,5 sekundēs līdz trešā perioda beigām Patriks Hornkvists panāca neizšķirtu. Tieši Hornkvists realizēja arī uzvaru nesošo “bullīti”.

Korpisalo “Blue Jackets” vārtos atvairīja 28 no 31 pretinieka metiena.