Bļugera “Penguins” Stenlija kausa spēlē uzvar Ņujorkas “Islanders” un izlīdzina sērijas rezultātu

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē ar 2:1 uzvarēja Ņujorkas “Islanders” un izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.

Pitsburga abus vārtus guva pirmajā trešdaļā. Braians Rasts guva “Penguins” pirmos vārtus, un perioda vidū Semjonu Varlamovu pārspēja Džefs Kārters.

Pitsburgas vārtsargu Tristanu Džariju vienīgo reizi pārspēja Džošs Beilijs.

Teodors spēlēja nepilnas 14 minūtes, pa vārtiem meta divas reizes, uzvarēja 5 no 8 iemetieniem, pārtvēra divas piespēles un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sērijas trešā spēle notiks ceturtdien Ņujorkā.