Bļugera “Penguins” sērijas ceturtajā spēlē zaudē Monreālas “Canadiens”, Pingvīniem sezona beigusies

AP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” piektdien ar 0:2 zaudēja Monreālas “Canadiens”, visā sērijā piekāpjoties 1-3.

55.minūtes rezultāts uz tablo sglabājās nemainīgs 0:0. Uzvaras vārtus četras minūtes un 11 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Arturi Kehkonens. Pēdējā minūtē otro ripu Šī Vēbers iemeta jau tukšajos Pingvīnu vārtos. “Canadiens” vārtsargs Karijs Praiss atvairīja visus 22 metienus.

Bļugers laukumā bija 12 minūtes un 45 sekundes. Teodors izpildīja divus spēka paņēmienus, vienu ripu pārtvēra, uzvarēja 56 % iemetienu un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.