Bļugera “Penguins” papildlaika pēdējās sekundēs izcīnā uzvaru pār Ņujorkas “Islanders”

AFP / SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz svētdienu Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēles papildlaikā ar 4:3 uzvarēja Ņujorkas “Islanders”.

Kriss Letangs uzvaras vārtus ar precīzu plaukstas metienu gar kreiso vārtu stabu guva 26 sekundes līdz papildlaika beigām.

Bļugers spēlēja 17 minūtes, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieka metienu, uzvarēja 4 no 10 iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēc Broka Nelsona un Metjū Barzala metieniem “Islanders” uzvirzījās vadībā 2:0. Sidnijs Krosbijs rezultāta starpību samazināja, un Kriss Letangs ar saviem pirmajiem vārtiem mačā panāca neizšķirtu.

Džošs Beilijs ar metienu no vārtu priekšas atkal izvirzīja Ņukjorkas hokejistus vadībā, tomēr trešā perioda pirmajā minūtē Džareds Makens rezultātu atkal izlīdzināja.