Bļugera “Penguins” izbraukumā apspēlē Bufalo “Sabres”

REUTERS/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” sestdien Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 3:2  uzvarēja Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres”.

Bļugers spēlēja 16 minūtes un 15 sekundes, pa vārtiem meta vienu reizi, bloķēja vienu metienu, uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem un spēli pabeidza ar npozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmā perioda vidū Džareds Makans no laukuma stūra trāpīja pa vārtsarga Dastina Tokarska gurnu, gūstot pirmos vārtus.

Otrajā periodā Bļugers no aizvārtes piespēlēja Evanam Rodrigesam, kurš Pingvīnu pārsvaru dubultoja.

Teidžs Tompsons samazināja rezultāta starpību, taču Braiens Rasts vairākumā atkal atjaunoja divu ripu pārsvaru. Arī Bufalo pēc Keisija Mitelstada metiena guva vēl vienus vārtus vairākumā. Atlikušajās minūtēs Pitsburga minimālo pārsvaru nosargāja.

Pirmssezonas mačā gūtā savainojuma dēļa Girgensonam šī sezona ir jāizlaiž.