“Blue Jackets” NHL izslēgšanas spēļu otro kārtu sāk ar zaudējumu papildlaikā, “Blues” pieveic “Stars”

NHL

Nacionālas hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēlēs uzsākta cīņa par iekļūšanu konferenču finālā. Austrumos Kolumbusas “Blue Jackets” papildlaikā ar 2:3 piekāpās Bostonas “Bruins”, savukārt Rietumos Seintluisas “Blues” pieveica Dalasas “Stars” ar 3:2.

Bostonā spēle līdz papildlaikam lielā mērā nonāca pateicoties Sergeja Bobrovska sniegumam, kurš kopumā atvairīja 34 no 37 pretinieku metieniem.

Mača rezultātu mazākumā pirmajā periodā atklāja “Bruins”, taču “Blue Jackets” sniedza atbildes triecienu trešā perioda vidū. Brendons Dubinskis un Pjērs Luks Dibuā ar vārtu guvumiem 13 sekunžu intervālā panāca 2:1 vadību.

Tomēr par spēles varoni kļuva “Bruins” uzbrucējs Čārlijs Koils, kurš mazāk nekā piecas minūtes pirms pamatlaika beigām spēja izlīdzināt rezultātu un papildlaika sestajā minūtē gūt uzvaras vārtus.

Sērijas otrā spēle notiks naktī uz svētdienu.

Kā zināms, ja “Blue Jackets” izstāsies no Stenlija kausa izcīņas, Latvijas hokeja izlasei visticamāk pievienosies Elvis Merzļikins, kurš aizvada individuālos treniņus ar komandas vārtsargu treneri.

Tikmēr Seintluisā “Blues” panākumu kaldināja Vladimirs Tarasenko, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.