“Blue Jackets” kapteinis Folino izkaujas ar Dilonu, Merzļikins piedzīvo zaudējumu pret “Sharks”

AP/SCANPIX

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika ar 1:3 zaudēja Sanhosē “Sharks”.

Spēles trešajā periodā Kolumbusas kapteinis izkāvās ar Sanhosē aizsargu Brendenu Dilonu. Folino izpildīja tīru spēka paņēmienu pret Kevinu Lebanku, un Dilons metās komandas biedru aizstāvēt.

Līdz aizraujošai boksa cīņai abi kaušļi netika, ar vienu roku turot savu pretinieku, un ar otru mēģinot izdarīt sitienus. Sagaidot mierīgāku brīdi jau tā salīdzinoši mierīgajā cīņā, tiesneši abus aizsūtīja uz 5 minūtēm atpūsties uz noraidīto soliņiem.

Kevins Lebanks pirmais pārspēja Merzļikinu, izvirzot “Sharks” vadībā. Džo Torntons vairākumā Elvja vārtos iemeta otro ripu, bet Sonijam Milano izdevās rezultāta starpību samazināt.

Trešā perioda sākumā Elvis atvairīja spēcīgu Lebanka metiena, tomēr pirmais pie ripas bija Brets Bērnss, panākot 3:1.

Merzļikins atvairīja 30 no 33 “Sharks” hokejistu metieniem.