“Blue Jackets” ģenerālmenedžeris: Mums ir divi ļoti talantīgi vārtsargi, kuriem dota iespēja sevi pierādīt

Pievienot komentāru
“Blue Jackets” ģenerālmenedžeris: Mums ir divi ļoti talantīgi vārtsargi, kuriem dota iespēja sevi pierādīt
BLUE JACKETS

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekelainens preses konferencē pirms komandas treniņnometnes norādījis, ka ir ļoti pārliecināts par vārtsargu līniju, kurā ir arī latviešu hokejists Elvis Merzļikins.

Tieši vārtu drošība pirms jaunās sezonas sākuma radījusi vislielākās bažas. Vasarā komandu pameta ilggadējais līderis Sergejs Bobrovskis, līdz ar to NHL pieredze šobrīd ir tikai Jūnasam Korpisalo, kamēr Elvis Merzļikins un Veini Vehvilainens iepriekš spēlējuši Eiropā.

“Pārliecība ir ļoti augsta, pretējā gadījumā mēs darītu citādāk,” skaidro Kekelainens. “Mums ir divi jauni un ļoti talantīgi vārtsargi, kuriem iepriekš nav bijusi iespēja sevi pierādīt NHL. Tagad viņiem tāda būs.”

Merzļikins un Vehvilainens pagājušajā nedēļā piedalījās “Blue Jackets” jauno spēlētāju turnīrā. Elvis divās spēlēs atvairīja 88,9% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 3,02 ripas, savukārt trīs gadus jaunākais soms Veini tikpat mačos atvairīja 89,3% pretinieku metienu un vidēji ielaida 2,81 ripas.

Paredzams, ka Vehvilainens sezonu sāks komandas fārmklubā AHL, kamēr Merzļikins NHL darbosies tandēmā ar Korpisalo.

Kekelainens arī norādīja, ka ir nokaitināts par komandas apšaubītājiem. “Tā ir necieņa pret komandas kodolu, kurš nesis panākumus pēdējos trīs gados. Esmu nedaudz aizvainots un negribu to apspriest. Mēs pārsteigsim cilvēkus ar saviem jaunajiem spēlētājiem.”

“Blue Jackets” pirmo pārbaudes spēli treniņnometnes ietvaros aizvadīs 17.septembrī pret Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres”, savukārt pirmā sezonas spēle tiks aizvadīta 4.oktobrī pret Toronto “Maple Leafs”.