“Blue Jackets” atspēlējas un rezultatīvā mača pieveic Čikāgas “Blackhawks”

AP/SCANPIX

Kolumbusas “Blue Jackets” ar Jonasu Korpisalo vārtos naktī uz piektdienu Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 6:5 uzvarēja Čikāgas “Blackhawks”.

Merzļikins pēc savainojuma izdziedēšanas atgriezās uz “Blue Jackets” soliņa. Jonass Korpisalo atvairīja 21 no 26 metieniem.

Pirmā perioda 13.minūtē Kems Etkinsons atklāja spēles rezultātu, “Blue Jackets” spēlējot mazākumā. Līdz otrās trešdaļas otrajai minūtei “Blackhawks” jau bija panākuši 2:1, bet trešdaļas otrajā pusē abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem. Kolumbusas vienība sev uzvaru nokārtoja trešajā periodā, lai arī Patriks Keins jau pirmajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu.

Būns Dženers un Džeks Roslovičs līdz perioda vidum jau bija panākuši neizšķirtu 4:4, Alekss Debrinkats 14.minūtē vēlreiz vadībā izvirzīja Čikāgas komandu, bet līdz finālsvilpei ar vārtiem izcēlās Maikls del Zoto un Kevins Stenlunds, kura rēķinā arī uzvaru nesošie vārti.

Etkinsons šajā spēlē izcēlās ar 1+3, Stenlundam, kā arī del Zoto vārti un rezultatīva piespēles, bet divus “golus” iemeta Roslovičs. Keins un Debrinkats Čikāgas komandā iekrāja 1+2.

“Blue Jackets” ar 17 punktiem 15 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem trešo vietu.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Sibir”

“Dinamo” apspēlē “Neftekhimik” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Pirmsspēles apskats: Indraša klubs pēdējās spēlēs buksē

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru