“Blue Jackets” ar Korpisalo vārtos sagādā sezonas pirmo zaudējumu “Hurricanes”, Bļugera “Penguins” sakauj “Wild”

NHL

Pagājušās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL)  spēlēs laukumā devās divas latviešu pārstāvētās komandas. Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” pārliecinoši pārspēja Minesotas “Wild” (7:4), savukārt Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvja Merzļikina pārinieku Jūnasu Korpisalo vārtos pieveica Karolīnas “Hurricanes” (3:2).

Lai gan “Blue Jackets” aizvadīja otro spēli tikpat dienās, galvenais treneris Džons Tortorella izlēma neatpūtināt Korpisalo. Risks atmaksājās, somu vārtsargam atvairot 30 no 32 metieniem un sekmējot komandas otro uzvaru šosezon. Tikmēr “Hurricanes” pēc izcilā starta šis bija pirmais zaudējums.

Pirmajos divos periodos komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, savukārt trešā sākumā “Blue Jackets” vadībā izvirzīja Pjērs Luks Dibuā un rezultāts līdz mača beigām palika nemainīgs.

Nākamo spēli komanda aizvadīs trešdien pret Dalasas “Stars”.

Tikmēr Bļugers “Penguins” panākumā laukumā atradās 15:24 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus, taču uzvarēja tikai 29% veikto iemetienu.

Otrā perioda sākumā “Wild” bija iedzinējos tikai ar vienu vārtu deficītu (1:2), taču tā vidū “Penguins” divu minūšu laikā izcēlās ar trim vārtu guvumiem. Džeiks Gencels trešajā periodā palielināja pārsvaru līdz četriem vārtiem (6:2), tomēr turpinājumā Minesota spēja divus vārtus atspēlēt.

Pēdējās minūtēs “Wild” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas tikai sekmēja “Penguins” septīto vārtu guvumu, nodrošinot sezonas trešo uzvaru.