“Bite Latvija” izsludina pieteikšanos iespējai kļūt par pasaules čempionāta hokejā reportieri

4 komentāri
“Bite Latvija” izsludina pieteikšanos iespējai kļūt par pasaules čempionāta hokejā reportieri
EDIJS PĀLENS, LETA

Tuvojoties šā gada pasaules čempionātam hokejā, mobilo sakaru operators “Bite Latvija” meklē hokeja reportieri, kurš čempionāta laikā nodrošinās regulāras reportāžas un ekskluzīvu saturu par tā norisi, aģentūru LETA informēja “Bite Latvija” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Una Ahuna-Ozola.

“Bite” pārstāve norādīja, ka hokeja reportiera atlase notiks konkursa kārtībā. Viņam vai viņai būs jādodas uz šā gada pasaules čempionātu hokejā, jātiekas ar hokejistiem, jāapmeklē spēles, kā arī jāveido reportāžas un jāinformē Latvijas hokeja fani par dažādām čempionāta aktualitātēm un aizkulisēm.

Kā norādīja Ahuna-Ozola, šogad pasaules čempionāts hokejā notiks Šveicē no 8. līdz 24. maijam, savukārt, lai nodrošinātu Latvijas hokeja faniem regulāras reportāžas un ekskluzīvu saturu par tā norisi, “Bite Latvija”, kas ir arī Latvijas hokeja valstsvienību lielfans, meklē hokeja reportieri. Viņam vai viņai būs iespēja doties uz pasaules čempionātu hokejā, tikties ar hokeja spēlētājiem, apmeklēt čempionāta spēles, uzzināt jaunākos jaunumus un darboties kopā ar pieredzējušākajiem sporta žurnālistiem. Jaunā hokeja reportiera veidotais saturs tiks publicēts plašsaziņas līdzekļos un citviet.

“Jau trešo gadu “Bite Latvija” dosies līdzi mūsu hokeja valstsvienībai uz pasaules čempionātu hokejā. Šogad esam nolēmuši dot iespēju kādam kvēlam hokeja fanam vai fanei kļūt par hokeja reportieri un pievienoties mūsu komandai – Dainim no “Bite Latvija” un sporta žurnālistam Jānim Matulim. Tā būs neaizmirstama pieredze, nokļūstot hokeja atmosfēras centrā, tiekoties ar jauniem cilvēkiem, iegūstot nebijušas iemaņas,” viņa aicināja.

Viņa piebilda, ka pieteikties ir aicināts ikviens interesents vecumā no 18 gadiem ar latviešu un angļu valodas prasmēm. Lai pieteiktos konkursā, dalībniekam ir jāizveido īss video un apraksts par to, kādēļ tieši viņš vai viņa būtu piemērotākais hokeja reportieris. Pieteikums ir jāiesniedz no 18. februāra līdz 6. martam, sūtot to uz e-pastu “[email protected]”.

Pēc pieteikšanās posma noslēgšanās digitālajā vidē norisināsies balsošana, kuras laikā Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja balsot par savu simpātiju. Konkursa uzvarētāju noteiks īpaši izveidota žūrija, ņemot vērā arī Latvijas iedzīvotāju balsojumu. Uzvarētājs iegūs iespēju kļūt par oficiālo “Bite Latvija” hokeja reportieri, braucienu uz pasaules čempionātu hokejā Šveicē, apmaksātus dzīvošanas un ikdienas izdevumus.

4 komentāri