Bijušais NHL Visu Zvaigžņu spēles MVP Skots gandrīz zaudējis dzīvību uz ledus piemājas ezerā

0 Komentāru
Bijušais NHL Visu Zvaigžņu spēles MVP Skots gandrīz zaudējis dzīvību uz ledus piemājas ezerā
USA TODAY/SCANPIX

Bijušais Nacionālās hokeja līgas aizsargs un Visu visu zvaigžņu spēles dalībnieks Džons Skots informēja, ka pie savas mājas ezerā gandrīz noslīcis.

36 gadus vecais Skots, kurš karjeru noslēdza 2016. gadā, stāstīja, ka apstākļi paslidošanai uz ledus uz ezera ASV Mičiganas štatā likušies ideāli piemēroti, tādēļ viņš paņēma lāpstu un vēlējās ledu atbrīvot no sniega, lai viņš un viņa ģimene uz ezera varētu paslidot.

Pirmais solis uz ezera izrādījies gandrīz liktenīgs – ledus ielūzis, un Skots juties ļoti bezpalīdzīgs, tomēr beigās ar veiksmes palīdzību izdzīvojis.

Medijam ”The Athletic” Skots stāstīja: ”Bija jauka, saulaina diena un es domāju, ka iešu notīrīt sniegu no ledus, pa kuru tajā pašā vai nākamajā dienā varēs paslidot.”

”Tādēļ es paņēmu lāpstas, uzliku austiņas, uzkāpu uz ledus un ”bum”, tieši cauri ledum. Es nevarēju pieķerties savai laipai, jo biju ļoti slapjš.”

”Vai kliegt ledus zvejniekam pēc palīdzības, tomēr kā viņš man palīdzēs?” es domāju. Mani bērni spēlējās ārā pie mājas, viņi mani nedzirdētu,” viņš turpināja.

”Es mēģināju sevi pacelt, bet nespēju to izdarīt. Nebija nekādas iespējas arī mēģināt apiet apkārt laipai līdz vietai, kur sākas pludmale, jo tur ūdens dziļums sasniedz apmēram 20 pēdas. Tāpēc es domāju: ”Vai nu es izrāpšos ārā, vai netikšu ārā nemaz.” Kaut kādā veidā man izdevās atrast pietiekami labu gabalu ledus, ko aizlikt aiz kājas un sevi veiksmīgi izvilkt ārā.”

Skots ledainajā ūdeni pavadīja apmēram minūti, pazaudēja abas kurpes un sniega lāpstu, tomēr, neskatoties uz situāciju, neesot bijis nobijies.

Skots NHL nospēlēja astoņus gadus un tika iebalsots kā 2016. gada Visu Zvaigžņu spēles vērtīgākais spēlētājs.
0 Komentāru