Beljū cer apmeklēt Brieža-Usika cīņu un prognozē ukraiņa uzvaru pēc punktiem

1 komentārs
Beljū cer apmeklēt Brieža-Usika cīņu un prognozē ukraiņa uzvaru pēc punktiem
Autors: LETA/REUTERS

Slavenais britu bokseris Tonijs Beljū cer apmeklēt 27.janvārī Rīgā gaidāmo Maira Brieža un Oleksandra Usika cīņu, prognozēdams ukraiņa uzvaru pēc punktiem.

Pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfināls starp latvieti Briedi un ukraini Usiku norisināsies 27.janvārī “Arēnā Rīga”, bet cīņas uzvarētājs supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu vai krievu Muratu Gasijevu.

“Fantastiska cīņa, kuru ceru apmeklēt. Usiks un Mairis ir ļoti atšķirīgi un izcili bokseri, katrs ar savām labajām īpašībām. Lai uzvar stiprākais. Manuprāt, tas būs Usiks, kurš uzvarēs pēc punktiem patiešām labā cīņā,” tviterī raksta Beljū.

Beljū savā iepriekšējā duelī Londonā 4.martā, cīnoties smagā svara kategorijā, uzvarēja Deividu Heju. Viņa pretinieks sestajā raundā pārrāva Ahilleja cīpslu, kas sekmēja Beljū uzvaru 11.raundā.

Iepriekš Beljū izvēlējās cīņu ar Heju tā vietā, lai aizstāvētu savu Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona jostu pirmajā smagajā svarā pret Briedi. Daži boksa līdzjutēji neslēpa, ka Beljū izvairījies no tās, jo nevēlējies pret Latvijas bokseri piedzīvot zaudējumu.

Beljū un Hejs vienojušies par revanša cīņu, kas notiks 5.maijā.

Foto no Brieža un Usika preses konferences 28.12.2017: