Batņa Somijas augstākajā līgā debitē ar vārtiem un uzvaru

INSTAGRAM

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Oskars Batņa trešdien guva vārtus savā debijā Somijas augstākajā līgā un palīdzēja Mikeli “Jukurit” komandai izcīnīt uzvaru.

“Jukurit” viesos ar rezultātu 7:4 (3:2, 2:2, 2:0) uzvarēja Lahti “Pelicans”, pārtraucot sešu zaudējumu sēriju.

Batņa vārtus guva otrā perioda 14.minūtē, kad saņēma atlēkušo ripu pēc paša izdarītā metienu un ar atkārtotu mēģinājumu raidīja to tīklā. Latviešu uzbrucējs tobrīd panāca 5:2, tādējādi gūstot uzvaras vārtus.

Batņa laukumā pavadīja desmit minūtes un 45 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Līgums ar 26 gadus veco centra uzbrucēju noslēgts līdz šīs sezonas beigām. Batņa šoruden uzsāka savu otro sezonu Francijas augstākās līgas komandā Angletas “Hormadi”.

“Jukurit” ar 14 punktiem 14 mačos ieņem priekšpēdējo vietu 15 komandu konkurencē.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Porziņģim aizvadot izcilu pagarinājumu, ”Mavericks” dramatiskā mačā uzvar "Clippers" un revanšējas par svētdienas zaudējumu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

"Liverpool" otro nedēļu pēc kārtas iesit četrus vārtus un sagrauj "Southampton"

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Sochi” – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukumā piekāpjas trīskārtējiem KHL čempioniem "Ak Bars"

Lebrons Džeimss pārsit aci Stjuartam, izraisa kautiņu un tiek izraidīts no spēles