Bārtulis palīdz “Admiral” komandai Zagrebā uzvarēt “Medveščak”

Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis piektdien palīdzēja Vladivostokas “Admiral” komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē viesos ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) uzvarēt Zagrebas “Medveščak” komandu.

Vladivostokas komanda jau trešajā minūtē nokļuva iedzinējos, taču līdz pirmajam pārtraukumam panāca izlīdzinājumu. Cīņas 35.minūtē Artjoms Zemčonoks guva uzvaras vārtus, bet pēdējā trešdaļā viesi iemeta vēl divas ripas.

Divas reizes “Admiral” rindās izcēlās Maksims Kazakovs, palīdzot komandai, kura cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs, izcīnīt trešo uzvaru pēdējos četros mačos.

Bārtulis spēlēja 20 minūtes un 43 sekundes, bloķēja divus metienus, izdarīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja savai komandai vienu vairākumu.

Latviešu aizsargs šosezon 42 mačos guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.