Bārtuļa Admiral ceļā uz Gagarina kausu Novosibirskā iekļūst cita autovadītāja tīši izraisītā avārijā

0 Komentāru
Bārtuļa Admiral ceļā uz Gagarina kausu Novosibirskā iekļūst cita autovadītāja tīši izraisītā avārijā
Foto: LETA ()

Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda otrdien ceļā uz Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piekto spēli Novosibirskā pret vietējo Sibirj iekļuva kāda autovadītāja tīši izraisītā avārijā, kas aizkavēja komandas ceļu uz arēnu.

Admiral komandas autobusa sānus aizskāra vieglā automašīna, kura pirms tam vēl divas reizes mēģināja izraisīt sadursmi. Lai gan neviens traumas neguva un arī transportlīdzekļiem ārēji liela skāde netika nodarīta, uz negadījuma vietu tika izsaukta ceļu policijas ekipāža, tāpēc Admiral spēlētājiem nācās gaidīt citu autobusu, kas viņus nogādāja spēles norises vietā.

FOTO: Oskars Bārtulis uz hokeja laukuma

Krievijas mediji vēsta, ka šim ceļu satiksmes negadījumam saknes varētu tikt meklētas notikumos pēc abu komandu iepriekšējās cīņas, kad Sibirj komanda sešas stundas bija spiesta nīkt lidmašīnā Vladivostokas lidostā. Komanda tika informēta, ka lidmašīnai ir nelielas tehniskas problēmas, kuras tiks novērstas, taču remonts ieildzis uz sešām stundām. Sibirj vēlāk sūdzējās, ka hokejistiem nav atļauts atstāt lidmašīnu, kura bijusi auksta, tāpat komandai nīkšanas laikā nav piedāvāts papildu ēdiens. Tiesa, otrdien šos apvainojumus noliedza Vladivostokas lidostas pārstāvji, akcentējot, ka komanda pabarota ar siltām vakariņām un tai divas reizes piedāvāts arī remonta laikā atstāt lidmašīnu, taču lainera kapteinis no šādas iespējas atteicies.

0 Komentāru