Baltkrievijas, Slovēnijas, Francijas un Kazahstānas hokejisti tiek pie uzvarām OS kvalifikācijā

0 Komentāru
Baltkrievijas, Slovēnijas, Francijas un Kazahstānas hokejisti tiek pie uzvarām OS kvalifikācijā
Foto: AFP/LETA

Baltkrievijas, Slovēnijas, Francijas un Kazahstānas hokeja izlases ceturtdien izcīnīja uzvaras 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu (OS) kvalifikācijas turnīra pirmajās spēlēs.

Minskā notiekošajā turnīrā mājinieki baltkrievi ar 5:2 (2:1, 0:0, 3:1) pārspēja Dāniju, kas bija vienīgā Latvijas izlases pretiniece pārbaudes spēlēs.Ar diviem gūtiem vārtiem uzvarētāju rindās izcēlās Sergejs Kosticins.

Tāpat Baltkrievijas galvaspilsētā notiekošajā turnīrā pie uzvaras pirmajā spēlē tika Slovēnija, kas ar 6:1 (2:0, 3:0, 1:1) droši uzveica Poliju. Slovēnijas valstsvienībai šajā turnīrā palīdz izlases lielākā zvaigzne Anže Kopitars, kurš šajā mačā atzīmējās ar trim gūtiem vārtiem. Piektdien Slovēnija spēkosies ar Dāniju, bet Baltkrievija cīnīsies ar Poliju.

Tikmēr Oslo notiekošajā turnīrā francūži ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Itāliju. Uzvaras vārtus Francijas izlases labā guva Stefāns da Kosta, kurš bija precīzs pagarinājuma 27.sekundē. Tāpat pie panākuma tika arī Kazahstāna, kas ar 4:3 (0:0, 3:1, 0:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja mājinieci Norvēģiju. Norvēģi pamatlaika pēdējā pusotrā minūtē divreiz nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un abas reizes guva vārtus, taču Kazahstānas naturalizētais amerikānis Brendons Bočenskis pagarinājuma 31.sekundē sarūgtināja mājiniekus.

Divreiz mājinieku vārtsargu pārspēja Kazahstānas izlases uzbrucējs Romāns Starčenko. Piektdien Francija tiksies ar Kazahstānu, bet Norvēģija spēkosies ar Itāliju.

0 Komentāru