Balcers ar diviem vārtiem palīdz “Senators” pārspēt AHL līdervienību

0 Komentāru
Balcers ar diviem vārtiem palīdz “Senators” pārspēt AHL līdervienību
THEAHL

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers ar diviem vārtiem Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē kaldinājis Belevilas “Senators” pārliecinošu uzvaru pret Šarlotes “Checkers” ar 5:1. 

Balcers, spēlējot pirmajā maiņā, guva “Senators” pirmos un ceturtos vārtus, kopumā pa vārtiem meta četras reizes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.  Uzbrucējs punktus nebija guvis pēdējās trīs spēlēs, taču šobrīd ar 13 punktiem (7+6) 18 spēlēs ir komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs. Rezultatīvākais ar 14 (7+7) punktiem, taču 14 spēlēs,  ir Džeks Rodvelds.

20 punktus 14 spēlēs guva Dreiks Batersons, taču saņēma izsaukumu uz NHL komandu, kur jau trīs spēles guvis piecus (3+2) punktus.

Video:

Aizvadītajā spēlē pēc pirmās trešdaļas abas komandas spēlēja neizšķirti, 1:1, turklāt rezultātu atklāja “Checkers”.  Tomēr atlikušajās trešdaļās “Senators” guva četrus vārtus, spēli noslēdzot ar graujošu 5:1.

Ar deviņām uzvarām 18 spēlēs “Senators” ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, taču “Checkers” ar 13 uzvarām 18 spēlēs jorpojām ir līgas līdervienība.

 

0 Komentāru