Balceram rezultatīva piespēle uzvarā pār bijušo komandu

AP/SCANPIX

Rūdolfs Balcers ar vienu piespēli trešdien palīdzēja savai komandai tikt pie pienākuma Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā.

Balcera vienība Sanhosē “Sharks” savā laukumā ar 6:3 (1:1, 2:2, 3:0) pieveica Otavas “Senators”

Balcers laukumā bija 16 minūtes un četras sekundes, no kurām minūti un 18 sekundes mazākumā. Latviešu uzbrucējs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs viesu raidījumus pa vārtiem un zaudēja vienīgajā iemetienā.

Balcers mača 52.minūtē rezultatīvi asistēja uzvaras vārtu autoram Timo Maijeram.

“Sharks” rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Metjū Njeto, Tomāšs Hertls, Niks Bonino, Logans Kutūrs un Džeikobs Midltons. Pēdējie divi ripas iemeta jau tukšos “Senators” vārtos.

“Senators” sastāvā precīzi metieni padevās Breidijam Tkačakam, Džošam Norisam un Konoram Braunam.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā “Sharks” ar 21 punktu 19 spēlēs ieņem devīto vietu, bet Pitsburgas komandas kontā ir 22 punkti un astotā vieta Austrumu konferencē.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs