Balceram pirmie vārti NHL sezonā, “Senators” apspēlē “Canucks”

2 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Rūdolfs Balcers naktī uz piektdienu iemeta savus pirmos vārtus Nacionālās hokeja līgas sezonā, palīdzot Otavas “Senators” ar 5:2 uzvarēt Vankūveras “Canucks”.

Trešā perioda pašā sākumā “Senators” pēc iemetiena devās uzbrukumā. Pēc Krisa Tīrnija metiena ripa nonāca pie Balcera, kurš to meta brīvajā stūrī, gūstot savus pirmos vārtus NHL šajā sezonā.

Pēc Konora Brauna un Bobija Raiena metieniem Otava izvirzījās vadībā 2:0. Otrajā periodā Džei Tī Millers ar spēcīgu šķīlienu rezultāta starpību samazināja. Pēc Balcera vārtiem Tailers Tofoli “Canucks” labā guva otros vārtus, bet mača izskaņā Raiens vispirms otro reizi pārspēja Tačeru Demko, un pēc 30 sekundēm noformēja “hat trick”, metot ripu tukšos vārtos.

Nākamo spēli “Senators” aizvadīs sestdien, savā laukumā tiekoties ar Detroitas “Red Wings”.