Balceram kuriozi uzvaras vārti “Sharks” mačā ar Kolorado “Avalanche”

REUTERS/SCANPIX

Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” otrdienas rītā Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 6:2 uzvarēja Kolorado “Avalanche”.

Trešā perioda sākumā Balcera metienu no neērtās nūjas puses atvairīja “Avalanche” vārtsargs Filips Grubauers, bet ripu savos vārtos neveiksmīgi ieraidīja Nazems Kadri. Tie bija Rūdolfa otrie vārti “Sharks” kreklā. Latvijas izlases uzbrucējs arī rezultatīvi piespēlēja Sanhosē pirmajā vārtu guvumā, kad precīzi meta Radims Šimeks.

Balcers laukumā bija 14 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, bloķēja divus metienus, pārtvēra vienu piespēli un maču beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

“Avalanche” pēc Semjuela Džirārda un Gabriela Landeskoga metieniem izvirzījās vadībā 2:0.

Otrajā trešdaļā Šimeks samazināja rezultāta starpību un  Kevins Lebanks panāca neizšķirtu.

Trešajā periodā pēc Balcera trīs vārtus guva Eriks Karlsons, Džons Lenards un Evanders Keins, ļaujot Haizivīm izcīnīt pārliecinošu uzvaru 6:2.