Balcera “Sharks” vēlreiz apspēlē Losandželosas “Kings”

AP/SCANPIX

Rūdolfs Balcers pēc karjerā rezultatīvākās spēlēs nākamajā cīņā palika bešā, kamēr viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” izbraukumā ar 3:2 guva virsroku pār Losandželosas “Kings”.

Uzvaru nesošos vārtus viesiem trešā perioda 16.minūtē guva Dilans Gembrels, bet pirms tam atzīmējās Kevins Lebanks un Evanders Keins, kamēr pretiniekiem precīzi meta Dastins Brauns un Trevors Mūrs. “Sharks” uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas un sešās no pēdējām astoņām cīņām.

Iepriekšējā mačā pret “Kings” Balcers guva vārtus un divreiz rezultatīvi asistēja, aizvadot savu ražīgāko spēli karjerā. Sestdien liepājnieks uz ledus pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā 22 spēlēs guvis piecus vārtus, atdevis septiņas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Sharks” ar 38 punktiem 37 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, taču pirmais četrinieks ir vienas uzvaras attālumā. Aiz “haizivīm” septītajā pozīcijā ir “Kings”, kas 36 mačos guvusi 34 punktus.