Balcera pirmais punkts “Sharks” kreklā nepalīdz – Sanhosē piekāpjas Vegasas “Knights”

REUTERS/SCANPIX

Rūdolfs Balcers nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu sezonā, viņa Sanhosē “Sharks” naktī uz svētdienu Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 1:3 piekāpjoties Vegasas “Knights”.

Pēc Džonatana Marčeso un Marka Stouna metieniem “Knights” izvirzījās vadībā 2:0.

Otrā perioda izskaņā Balcers, ieslidojis Vegasas zonā, atdeva piespēli Tomāšam Hertlam, kurš meta ripu tukšajā stūrī.

Trešajā trešdaļā pēc Aleksa Taka piespēles ripa trāpīja pa Čandlera Stīvensona slidu un trešo reizi ielidoja “Sharks” vārtos.

Balcers spēlēja 11 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienus un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu