Balcera komandas biedrs gūst kuriozus vārtus ar galvu, tomēr tie netiek ieskaitīti

1 komentārs

Sestdien zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvojusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas ar 3:5 sīvā cīņā atzina Tampabejas “Lightning” pārākumu.

Balcers savā otrajā NHL spēlē šosezon laukumā pavadīja vien 10:25 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Trešā perioda noslēgumā, kad “Senators” atradās iedzinējos ar 3:4, kuriozā veidā izlīdzināt rezultātu mēģināja Kolins Vaits. Otavas centra uzbrucējs apzināti ieraidīja ripu vārtos ar galvu,  taču tiesneši šādu gājienu neieskaitīja.

Jau ziņots, ka ar divām rezultatīvām piespēlēm Pitsburgas “Penguins” panākumu sekmēja Teodors Bļugers, taču spēles aizvadīja vēl divi latviešu hokejisti.

Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzļikinu vārtos piekāpās Sanhosē “Sharks” ar 2:3. Latviešu vārtsargs šoreiz atvairīja 25 no 28 pretinieku metieniem. Sezonas griezumā Merzļikins 13 spēlēs atvairījis 90, 4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,94 ripas. Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs pirmdien, tiekoties ar Losandželosas “Kings”.

Pēc ilgāka pārtraukuma otro panākumu pēc kārtas svinēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas ar 3:2 pārspēja Floridas “Panthers”. Girgensons laukumā pavadīja 16:50 minūtes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī divus spēka paņēmienus.