“Avalanche” uzbrucēja Kadri mēģinājums veikt spēka paņēmiemu pret Bļugeru noslēdzas uz rezervistu soliņa

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Pitsburgas “Penguins” trešdien mājās papildlaikā sagādāja pirmo sezonas zaudējumu Kolorādo “Avalanche” (3:2).

Bļugers laukumā atradās 19:00 minūtes (2:24 mazākumā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja sešos no 11 iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienā no spēles epizodēm pirmajā periodā izdarīt spēka paņēmienu pret hokejistu mēģināja “Avalanche” uzbrucējs Nazems Kadri, taču viņš neveiksmīgi nonāca uz rezervistu soliņa. Jāatzīmē, ka kritiena laikā Kadri slida bīstami tuvu pagāja garām Bļugera sejai.

Citā spēlē Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” atzina Anaheimas “Ducks” pārākumu (2:5), tādējādi piedzīvojot pirmo zaudējumu pamatlaikā šosezon.

Girgensons laukumā pavadītajās 10:01 minūtēs (2:41 mazākumā) iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1, citos statistikas rādītājos neizceļoties.

Tikmēr otro uzvaru pēc kārtas ar Jūnasu Korpisalo vārtos izcīnījusi Kolumbusas “Blue Jackets”, kas ar 3:2 pārspēja Dalasas “Stars”. Elvja Merzļikina pārinieks atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem.