“Avalanche” ar komandas kapteini Landeskogu noslēdz ilgtermiņa līgumu

0 Komentāru
“Avalanche” ar komandas kapteini Landeskogu noslēdz ilgtermiņa līgumu
ZUMAPRESS/SCANPIX

Nacionālās hokeja līgas  komanda Kolorādo “Avalanche” ar vienības kapteini Gabrielu Landeskogu noslēgusi līgumu uz turpmākajām astoņām sezonām.

Līgums ar 28 gadus veco zviedru uzbrucēju, kurš būtu kļuvis par brīvo aģentu, noslēgts līdz 2028./2029. gada sezonas beigām.

Iepriekšējā septiņu gadu līgumā viņa vidējais atalgojums sezonā bija 5,6 miljoni ASV dolāru, bet tagad tas būs aptuveni septiņi miljoni dolāru.

“Avalanche” Landeskogu izraudzījās 2011.gada draftā ar otro numuru. Pēdējās deviņas no desmit sezonām viņš bijis komandas kapteinis, atpaliekot tikai no Džo Sakika, kura kreklu C burts rotāja 17 sezonas.

Landeskogs NHL laukumā devies 687 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guvis 218 vārtus un atdevis 294 rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā sezonā viņš 54 spēlēs guva 20 vārtus un veica 32 rezultatīvas piespēles, būdams viens no komandas ražīgākajiem spēlētājiem, bet Stenlija kausā zviedram desmit dueļos bija četri vārti un deviņas piespēles.

Landeskoga astoņi uzvaras vārti bija labākais rādītājs visā līgā. Viņš bija komandas līderis spēka paņēmienos (81), vārtos vairākumā (9) un uzvarētājos iemetienos (56,6%).

Pirms došanās uz Ziemeļameriku Landeskogs pārstāvēja dzimtās Stokhlomas komandu “Djurgardens”, kurā spēlēja arī NHL lokauta laikā.

Zviedrijas izlasē Landeskogs spēlējis 2014. gada olimpiskajās spēlēs, 2016. gada Pasaules kausā un četros pasaules čempionātos. Viņš ir divkārtējs pasaules čempions un 2014. gada olimpiskais čempions.

“Avalanche” zviedru uzbrucēju sešas reizes nominējusi Kinga Klensija balvai par līderību un ieguldījumu sabiedrībā.
0 Komentāru