Austrija “izmet” Baltkrieviju no PČ elites; Dānija ar grūtībām uzvar Dienvidkoreju

Pievienot komentāru
Austrija “izmet” Baltkrieviju no PČ elites; Dānija ar grūtībām uzvar Dienvidkoreju
Reuters/LETA

Baltkrievijas hokeja izlase sestdien pasaules čempionāta spēlē piekāpās Austrijai, tādējādi pirmo reizi 14 gadu laikā zaudējot vietu elites grupā.

Austrija bija pārāka ar rezultātu 4:0, kas dzēsa jebkādas baltkrievu izredzes uz izdzīvošanu.

Uzvarētāju rindā ar precīziem metieniem atzīmējās Laine Viveiross, Konstantīns Komareks, Mihaels Rafls un Dominiks Zvērgers.

VIDEO: Spēles apskats

Tādējādi A grupā Zviedrija joprojām ir līdere ar 14 punktiem, par četriem mazāk ir Krievijai, bet deviņus sakrājusi Čehija un Šveice.

Tālāk ar astoņiem punktiem seko Slovākija, bet seši ir Francijai. Pie četriem punktiem tagad tikusi Austrija, bet baltkrievi joprojām ir bešā.

Tikmēr B grupā Dānija līdzvērtīgā spēlē ar 3:1 uzvarēja Dienvidkoreju. Uzvaras vārtus otrajā trešdaļā guva Jespers Jensens.

VIDEO: Spēles apskats

Līdz ar to situācija B apakšgrupā ir šāda – grupas vadībā ar 13 punktiem piecās spēlēs ir ASV, tālāk ar 11 punktiem sešās cīņās seko Dānija, bet ar punkru mazāk un divām spēlēm rezervē seko Kanāda.

Somijai un Latvijai ir pa deviņiem punktiem, ziemeļniekiem gan ir viena mazāk aizvadīta spēle. Piecus punktus iekrājusi Vācija, bet trīs – Norvēģija. Dienvidkoreja joprojām ir bez punktiem.