Augstākā pilotāža! “Canadiens” vārtsargs Praiss tiek galā ar vairākiem bīstamiem pretinieku metieniem pēc kārtas

NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Monreālas “Canadiens” ar 0:1 piekāpās Minesotas “Wild”. Sausā spēle Minesotas vārtsargam Devanam Dubnīkam, taču arī Monreālas vārtu vīrs Kerijs Praiss spēles laikā rādīja izcilu sniegumu.

Vienā no epizodēm pirmajā periodā Praiss piedzīvoja vairāku bīstamu metienu sēriju, taču vārtsargs bija līmenī un spēja glābt komandu no vārtu zaudējuma.

Hokejistam gan nācās kapitulēt spēles trešajā periodā, kad precīzs bija “Wild” uzbrucējs Granlunds.

Praiss spēles laikā atvairīja 24 no 25 pretinieku metieniem, taču veiksmīgāks bija “Wild” vārtsargs Dubnīks, kurš atvairīja visus 32 “Canadiens” metienus.

Tikmēr vakar arī noskaidrots, ka Praiss atteicies no dalības NHL zvaigžņu spēlē, līdzīgi kā iepriekš to paziņoja “Capitals” zvaigzne Aleksandrs Ovečikns.

Sausā spēle pagājušajā naktī arī Nešvilas “Predators” vārtsargam Pekam Rinnem, kura pārstāvētā komanda ar 4:o pārspēja Toronto “Maple Leafs”. Tāpat bez ielaistiem vārtiem Seintluisas “Blues” sastāvā debitējis Džordans Biningtons – 3:0 pret Filadelfijas “Flyers”.

Izcils sniegums arī Sanhosē “Sharks” aizsargam Ērikam Kārlsonam, kura trīs rezultatīvās piespēles palīdzēja komandai ar 3:1 pārspēt Losandželosas “Kings”. Aizsargs izcēlies ar rezultativitāti jau 13 spēlē pēc kārtas, kas ir jauns “Sharks” rekords.

Augstu rezultativitāti turpina rādīt Džonijs Gudro, kurš ar diviem vārtiem palīdzēja Kalgarī “Flames” ar 4:3 pārspēt Čikāgas “Blackhawks”. “Flames” hokejists 44 spēlēs guvis 64 punktus, kas ļauj viņam būt trešajam rezultatīvākajam līgā.