Atriebība par rupju spēli pret komandas biedru! Bortuzo ar dūrēm cenšas sniegt mācību ”Capitals” rupeklim Vilsonam

1 komentārs
Atriebība par rupju spēli pret komandas biedru! Bortuzo ar dūrēm cenšas sniegt mācību ”Capitals” rupeklim Vilsonam

Kautiņi Nacionālajā hokeja līgā ir visai bieža spēles sastāvdaļa, tomēr visbiežāk tos izraisa kāds gadījums spēles laikā, sakāpinātas emocijas, savukārt pēc spēles viss tiek aizmirsts. Sentluisas ”Blues” un Vašingtonas ”Capitals” gadījums varētu būt mazliet citāds.

Pēdējo reizi abas komandas savā starpā  tikās pirmsezonas spēlē, kur Vašingtonas ”Capitals” spēlētājs Toms Vilsons par nepareizi izmantotu spēka paņēmienu pret ”Blues” Oskaru Sundkvistu nopelnīja 20 spēļu diskvalifikāciju, turklāt vēl ”izvicināja” dūres ar ”Blues” aizsargu Robertu Bortuzo. Tādēļ šīm komandām un, jo īpaši, šiem spēlētājiem, šķiet, varētu būt savi rēķini kārtojami.

Tiek uzskatīts, ka ar kautiņu vakardienas spēlē Bortuzo centās atriebties par septembrī notikušo nesportisko rīcību no Toma Vilsona puses.

Šī nebija pirmā reize neilgā laikā, kad abi spēlētāji sakāvušies šīs sezonas ietvaros – tas notika arī pirmssezonas spēlē 25. septembrī.

Pēc kautiņa Vilsons ”sakašķējas” arī ar fanu, kurš, kā tiek ziņots ASV medijos, esot aizvainojis viņa ģimeni.

Kautiņš un vēlme atriebties aizēnoja ”Capitals” līdera Aleksandra Ovečkina izcilo sasniegumu: 30 vārtu guvumu sezonā. Ar šo sasniegumu viņš pārtrauca savu 6 spēļu sauso sēriju.

Spēlē ar 5:2 pārāki bija Sentluisas ”Blues” hokejisti.

1 komentārs