Artūrs Kulda: Latvijas līdzjutēji bija fantastiski

0 Komentāru
Artūrs Kulda: Latvijas līdzjutēji bija fantastiski
Foto: F64

“Latvijas hokeja izlases līdzjutēji Arēnā Rīga notikušajā 2018. gada Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā bija fantastiski, bet valstsvienība viņus nevarēja iepriecināt”, nožēlu pauda komandas aizsargs Artūrs Kulda.

Latvijas hokejisti izšķirošajā mačā savā laukumā notikušajā kvalifikācijas turnīrā ar 2:3 zaudēja Vācijai, netiekot pie iespējas pēc pusotra gada piedalīties olimpiādē.

“Bija laba spēle ar daudziem momentiem otrajā un trešajā periodā. Vajadzēja iemest un uzvarēt, taču nepaveicās. Turpretī vācieši savu iespēju izmantoja. Bijām gatavojušies šai spēlei. Neko tādu negaidītu viņi neparādīja,” pēc mača stāstīja Kulda.

Latvijas hokejists arī uzsvēra, ka šīs spēles augstā likme bijusi pašsaprotama un papildu motivāciju neprasīja. “Nekā īpaši neviens šai spēlei nemotivēja. Paši zinājām, ka vajag uzvarēt. Neko tādu treneris pirms spēles neteica, lai mūs lieki neuztrauktu.”

Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase spēlēja pēdējo gadu labākajā sastāvā, turklāt vietas Arēnā Rīga uz izšķirošo maču bija pilnībā izpārdotas.

“Ļoti patika spēlēt šajā sastāvā. Līdzjutēji bija fantastiski, lieliski mūs atbalstīja. Paldies viņiem par to. Diemžēl nevarējām viņus iepriecināt,” secināja Kulda.

Kontinentālās hokeja līgas jaunās sezonas pirmo spēli Kulda izlaida, taču tas nebija saistīts ar traumu, kas viņam liegtu piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā. “Pašā sezonas sākumā nespēlēju, bet nekādas nopietnas traumas nebija. Šosezon esam ļoti labā sastāvā, centīsimies izcīnīt Gagarina kausu,” atzīmēja Helsinku Jokerit aizsargs.

Ar deviņiem punktiem trīs spēlēs E apakšgrupā uzvarēja Vācija, kamēr Latvija palika ar sešiem. Austrija tika pie trim punktiem, kamēr Japāna cieta trīs neveiksmes. Tikai turnīra uzvarētāja kvalificējās 2018. gada olimpiskajām spēlēm.

0 Komentāru