Artūrs Irbe: Nolanu neuztrauca, ka 7 gadus neesmu uzvilcis formu

0 Komentāru
Artūrs Irbe: Nolanu neuztrauca, ka 7 gadus neesmu uzvilcis formu
Foto: AP/SCANPIX

Vakarā, kad Bufalo plosījās sniega vētra un uz Sabres – Sanhosē Sharks spēli līdz First Niagara Center arēnai nokļuva vien 6 200 līdzjutēju, Arturs Irbe pēc 7 gadu pārtraukuma uzvilka formu un kļuva par komandas rezerves vārtsargu.

Tas bija vakars, kad Latvija svinēja dzimšanas dienu, un ar Latvijas karogu pie žaketes atloka spēli vadīja Sabres galvenais treneris Teds Nolans. Pēc pirmās trešdaļas savainojums neļāva spēli turpināt Mihalam Noivirtam, un viņa vietu vārtos ieņēma Jonass Enrots.

Savainojums ir arī Bufalo rezerves vārtsargam Metam Heketam, sniega vētras laikā līdz arēnai pietiekami ātri nenokļūs neviens cits spēlētājs, un tādēļ Teds Nolans prasījis Artūram Irbem vajadzības gadījumā nākt palīgā komandai laukumā.

Teds Nolans:

Arčij, kāpēc tu nevarētu būt mūsu glābiņš?

Artūrs Irbe:

Ted, es neesmu uzvilcis formu septiņus gadus.

Teds Nolans:

Tas nav svarīgi. Tagad tu uzvilksi!

Artūrs parakstīja īstermiņa kontraktu, nokomplektēja formu – Enrota kājsargi, kopš februāra aizmainītā Raiana Millera cimdi, paša ķivere, krekls ar 35. numuru, un Arčijs bija gatavs savai pirmajai spēlei kopš 2004. gada 4. aprīļa, kad latvietis sargāja Karolīnas Hurricanes vārtus mačā ar Floridas Panthers.

Diemžēl vai par laimi, Jonass Enrots nedeva iespēju divu All Star maču dalībniekam un 568 NHL spēles aizvadījušajam Artūram Irbem doties laukumā. Sabres apspēlēja Arčija pirmo NHL komandu Sharks ar 4:1.

Cerams, ka Noivirts pēc iespējas ātrāk atgriezīsies laukumā un arī Heketam ar veselību viss būs kārtībā. Bet, ja nu gadījumā kas, Arčijam vārtsarga forma ar 35. numuru ir nokomplektēta.

Te ir saite uz Bufalo Sabres lapu, kur Teds Nolans ar Latvijas karoga lentīti stāsta par spēli, un Artūrs Irbe komentē Sabres vārtsargu izvēli.

0 Komentāru