Artūram Kuldam seši spēka paņēmieni, Jokerit zaudē Sibir

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūra Kulda pirmdien izpildīja sešus spēka paņēmienus, bet viņa pārstāvētā Somijas komanda Helsinku Jokerit cieta sauso zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē.

Helsinku hokejisti savā laukumā ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpās Novosibirskas Sibir, kas iepriekšējā mačā sarūgtināja Latvijas klubu Rīgas Dinamo.

Mača rezultātu spēles piektajā minūtē atklāja Sergejs Šumakovs, kurš realizēja viesu nopelnīto vairākumu. Otrā perioda sākumā Stepans Saņņikovs guva otros vārtus Sibirj labā, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Maksims Šalunovs panāca jau 3:0. Punktu viesu uzvarai pielika Jonass Kempainens, kurš raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Sibir vārtsargs Aleksandrs Salāks šajā spēlē atvairīja visas 40 pretinieku mestās ripas.

Kulda šajā mačā laukumā bija 20 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa Salāka sargāto cietoksni un veica sešus spēka paņēmienus. Latvijas aizsargs šosezon septiņās spēlēs ir nopelnījis divus punktus par rezultatīvām piespēlēm.