Arī Pujacs, Jerofejevs, Lipsbergs un Jeļisejevs turpinās spēlēt Rīgas “Dinamo” komandā

0 Komentāru
Arī Pujacs, Jerofejevs, Lipsbergs un Jeļisejevs turpinās spēlēt Rīgas “Dinamo” komandā
Rīgas "Dinamo" spēlētājs Roberts Lipsbergs (nr.38, sarkans) un Toljati "Lada" spēlētājs Jefims Gurkins(nr.13, balts) Kontinentālās hokeja līgas spēlē, kurā Rīgas "Dinamo" tiekas ar Toljati "Lada" komandu. (Evija Trifanova / LETA)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus arī ar aizsargiem Georgiju Pujacu un Aleksandru Jerofejevu, kā arī uzbrucējiem Robertu Lipsbergu un Nikolaju Jeļisejevu.

Līdz ar to viena no pagājušās sezonas līgas pastarītēm turpina saglabāt sastāvu, bet no jauna pagaidām piesaistīti tikai divi hokejisti.

Šomēnes 36 gadu dzimšanas dienu nosvinējušais Pujacs kopumā KHL aizvadījis 400 spēles, pārstāvot Toljati “Lada”, Omskas “Avangard”, Novosibirskas “Sibirj”, Ņižņekamskas “Ņeftehimik” un Rīgas “Dinamo” komandas. Aizvadītā sezona pieredzes bagātajam aizsargam nebija veiksmīga, jo savainojuma dēļ Pujacs laukumā devās vien 24 regulārā čempionāta spēlēs, kurās rīdzinieku rindās guva divus vārtus, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 16 soda minūtes un lietderības koeficientu +1, vidēji laukumā pavadot 20 minūtes un 59 minūtes.

Pašreiz 33 gadus vecais Jerofejevs kopumā aizvadījis 210 spēles KHL, pārstāvot “Ņeftehimik”, Novokuzņeckas “Metallurg” un Rīgas “Dinamo” vienības. Aizvadītajā sezonā Latvijas komandā Jerofejevs laukumā devās 47 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guva vienus vārtus, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 20 soda minūtes un lietderības koeficientu -10, vidēji laukumā pavadot 18 minūtes un 24 sekundes.

Lipsbergs, kurš pēc mēneša atzīmēs 23.dzimšanas dienu, aizvadītā sezonā Rīgas “Dinamo” komandai pievienojās oktobrī, kopumā laukumā dodoties 31 regulārā čempionāta spēlē. Uzbrucējs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, nopelnīja 12 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3, vidēji laukumā pavadot deviņas minūtes un 19 sekundes.

Tikmēr Jeļisejevs, kuram 23.dzimšanas diena būs pēc nedēļas, pagājušajā sezonā laukumā devās 24 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja desmit soda minūtes un lietderības koeficientu -2, vidēji laukumā pavadot desmit minūtes un 11 sekundes.

Tiesa, KHL informācija liecināja, ka Jeļisejevam līgums ar komandu bija arī iepriekš.

 

0 Komentāru