Arī pie 4:0 var izkauties! ”Flyers” un ”Islanders” hokejisti jau izšķirtā spēlē nolemj izvicināt dūres

USA TODAY/SCANPIX

Pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā uzvaru viesos svinēja Filadelfijas ”Flyers” hokejisti, kas ar rezultātu 4:1 pārspēja Ņujorkas ”Islanders”.

Lai gan spēles liktenis gandrīz bija izšķirts jau pēc otrā perioda, kad ”Flyers” hokejisti atradās vadībā ar 4:0, abu komandu cīņasspars vēl nebija zudis – pēc neliela strīda ”Islanders” uzbrucējs Džordans Eberle un ”Flyers” uzbrucējs Treviss Koneknijs nometa cimdus un izkāvās.

Par kautiņu abi spēlētāji vienādu sodu gan nesaņēma – Koneknijs nopelnīja 7 minūtes (par pagrūstīšanos pirms kautiņa tika saņemtas papildu divas minūtes), kamēr Eberle tikai 5.