Arī Krišjānis Rēdlihs paliek uzticīgs Rīgas ”Dinamo”

0 Komentāru
Arī Krišjānis Rēdlihs paliek uzticīgs Rīgas ”Dinamo”
Foto: LETA

Pieredzējušais aizsargs Krišjānis Rēdlihs arī desmitajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā spēlēs Rīgas “Dinamo” komandā, kļūstot par vienīgo, kurš Latvijas klubā nav izlaidis nevienu sezonu.

Par līguma pagarināšanu ar 36 gadus veco aizsargu ceturtdien paziņoja Rīgas “Dinamo”, kas turpina komplektēt sastāvu gaidāmajai sezonai. K. Rēdlihs KHL ir aizvadījis 410 spēles, gūstot 36 vārtus un atdodot 91 rezultatīvu piespēli. Savukārt aizvadītajā sezonā, kuras beigās viņš guva savainojumu, aizsargs laukumā devās 44 regulārā čempionāta spēlēs, kurās izcēlās ar 13 rezultativitātes punktiem (3+10), nopelnīja 12 soda minūtes un lietderības koeficientu -14, vidēji laukumā pavadot 19 minūtes un 37 sekundes.

Traumas dēļ K.Rēdlihs pavasarī nevarēja palīdzēt Latvijas izlasei pasaules čempionātā Ķelnē. Trešdien Rīgas “Dinamo” paziņoja par līgumu noslēgšanu ar uzbrucējiem Miķeli Rēdlihu un Miku Indraši, kā arī par vienošanos ar kanādiešu aizsargu Karlu Stoleriju, kurš vēl nupat aizvadītajā sezonā 11 mačus nospēlēja arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Iepriekšējā sezonā 26 gadus vecais Indrašis bija otrais rezultatīvākais Rīgas “Dinamo” hokejists, 53 spēlēs gūstot 11 vārtus un veicot 12 rezultatīvas piespēles, savukārt 32 gadus vecais M.Rēdlihs iekrāja deviņus vārtus un septiņas rezultatīvas piespēles. Zīmīgi, ka vēl šī mēneša sākumā M.Rēdlihs no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta tika ievēlēts Ozolnieku novada domē. Pēc KHL pieejamās informācijas bez K.Rēdliha, Stolerija, Indraša un M.Rēdliha pašlaik Rīgas “Dinamo” komandai ir līgumi ar vēl astoņiem spēlētājiem – Māri Bičevski, Robertu Bļugeru, Georgu Golovkovu, Nikolaju Jeļisejevu, Jāni Kalniņu, Edgaru Kuldu un Vitāliju Pavlovu.

Pēc aizvadītās sezonas Rīgas “Dinamo” komanda atkal gandrīz visiem saviem spēlētājiem ļāva kļūt par brīvajiem aģentiem – 31 spēlētājs starpsezonā nokļuva neierobežoti brīvā aģenta statusā, bet deviņi kļuva par ierobežoti brīvajiem aģentiem. Tiesa, šādi Rīgas “Dinamo” komanda rīkojusies arī citus gadus, vēlāk saslēdzot līgumus ar hokejistiem.

0 Komentāru